Koszyk

0 szt 0,00 zł

My Cart -

0 szt
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BestSellery
STYCZNIK PÓŁPRZEWODNIKOWY 3-FAZ. 3RF2, AC 51 30A ...
609,19 zł 1 116,62 zł
Wyłącznik 4-polowy 80A w obudowie z blachy ...
0,00 zł
LOGO 8! 12/24RCEO + LOGO! TD, ZESTAW STARTOWY ...
1 367,70 zł

Doradca techniczno-handlowy

Region/ wybierz miejsce pracy: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie
Opis stanowiska:
• Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy,
• Sporządzanie analiz technicznych oraz rynkowych w celu pozyskiwania nowych klientów,
• Kontakt z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy,
• Udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usług firmy.

Wymagania:
• Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
• Wykształcenie techniczne,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z koncernami: Siemens, Danfoss, Omron, Rittal, Lappkabel, Turck, Bosch Rexroth, Festo oraz innymi.
• Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami i użytkownikami urządzeń automatyki przemysłowej,
• Szkolenia,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: szkolenia branżowe, samochód, telefon, komputer.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@elmarkasp.pl podając w tytule właściwy numer referencyjny (mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elmark Sp. J. Jędrzejewska z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Administratorem danych jest firma Elmark Sp. J. Jędrzejewska z siedzibą w Olsztynie 10-410, ul. Lubelska 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.