Koszyk

0 szt 0,00 zł

My Cart -

0 szt
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BestSellery
STYCZNIK PÓŁPRZEWODNIKOWY 3-FAZ. 3RF2, AC 51 30A ...
609,19 zł 1 116,62 zł
Wyłącznik 4-polowy 80A w obudowie z blachy ...
0,00 zł
LOGO 8! 12/24RCEO + LOGO! TD, ZESTAW STARTOWY ...
1 367,70 zł

Falowniki

Falowniki to elementy systemów napędowych w automatyce przemysłowej, których działanie polega na regulacji prędkości za sprawą zmiany częstotliwości prądu przemiennego. To obecnie najwydajniejszy sposób decydowania o prędkości obrotowej podłączonych do nich silników prądu przemiennego. Są powszechnie stosowane w maszynach, gdzie wymagana jest regulacja wydajności w zależności od potrzeb, np. w maszynach pakujących, przewijarkach, piłach. Znajdziemy je w różnych sektorach przemysłu takich jak sektor spożywczy, tekstylny, transportowy.
Falowniki są często wyposażone są w wiele funkcji, które pozwalają na konfigurację dostosowaną do naszych wymagań.
Ze względu na źródło zasilania możemy wyróżnić falowniki napięcia oraz falowniki prądu, a ze względu na rodzaj zasilania: falowniki 1-fazowe i 3-fazowe. Przed wyborem przemiennika częstotliwości warto sprawdzić dane techniczne silnika, tj. napięcie zasilające; typ połączenia; moc, obroty i prąd silnika.


Przekształtnik SINAMICS V20 firmy Siemens jest optymalnym rozwiązaniem dla prostych aplikacji ze względu na niedrogi koszt. Falowniki wyróżniają się krótkim czasem uruchomienia, łatwą obsługą, solidną budową. Siedem wielkości mechanicznych obejmuje zakres mocy od 0,12 kW do 30 kW.

SINAMICS G110 firmy Siemens jest przekształtnikiem częstotliwości, który posiada podstawowe funkcje dla różnorodnych aplikacji przemysłowych, gdzie wymagana jest płynna regulacja prędkości obrotowej silników. SINAMICS G110 pracuje na zasadzie napięciowej kontroli częstotliwości przy zasilaniu jednofazowym (200 V to 240 V). Jest idealnym i ekonomicznym rozwiązaniem do sterowania silnikami w zakresie małych mocy.

Falownik MX2 firmy Omron jest falownikiem o mocy do 15kW. Kompleksowo obsługuje funkcje sterowania maszynami, np. pozycjonowanie, synchronizację prędkości i programowanie logiczne. Możliwość sterowania momentem obrotowym w trybie otwartej pętli zapewniają pełną kontrolę oraz dynamikę maszyny.

Falownik RX firmy Omron jest idealnym rozwiązaniem, dla aplikacji gdzie istnieje potrzeba łatwego i szybkiego dostosowania falownika do naszych wymagań. Cechuje się wysokim poziomem jakości wykonania oraz niezawodnością. Maksymalna moc to 132kW.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens
zdjecie-siemens
Siemens
zdjecie-omron
Omron
zdjecie-omron
Omron

Kontakt / zapytania ofertowe:
tel. +48 89 537 66 43
tel. +48 89 537 66 44
e-mail: sprzedaz@radarautomatyki.pl