Koszyk

0 szt 0,00 zł

My Cart -

0 szt
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BestSellery
STYCZNIK PÓŁPRZEWODNIKOWY 3-FAZ. 3RF2, AC 51 30A ...
609,19 zł 1 116,62 zł
Wyłącznik 4-polowy 80A w obudowie z blachy ...
0,00 zł
LOGO 8! 12/24RCEO + LOGO! TD, ZESTAW STARTOWY ...
1 367,70 zł
5SV

Odbiorników elektrycznych w domach mieszkalnych i budynkach komercyjnych ciągle przybywa. Nowe urządzenia zmieniają charakter poboru prądu np. coraz częstsze stosowanie przemienników częstotliwości w urządzeniach lub zasilacze impulsowe, czy oświetlenie LED stawiają przed wyłącznikami różnicowymi nowe wyzwania. Zdecentralizowane źródła energii, takie jak systemy fotowoltaiczne, lub ładowarki do pojazdów elektrycznych. Wszystko to wymaga nowych opracowań dla instalacji elektrycznych i nowych rozwiązań w wyłącznikach różnicowoprądowych, które natychmiastowo i bezpiecznie odetną przepływ prądu w przypadku awarii.

Read More
| Wysłane przez Paweł Majorowski
3RM1

Rodzina produktów SIRIUS została zaprojektowana do załączania dużych prądów. Nowe hybrydowe układy rozruchowe znakomicie uzupełniają całą gamę produktów o możliwość efektywnej realizacji układów rozruchowych dla silników małych mocy. Szerokość 22,5mm doskonale sprawdzi się w szafach sterowniczych w których liczy się każdy centymetr.

Read More
| Wysłane przez Paweł Majorowski
psu8600

SITOP PSU8600 jest pierwszym zasilaczem w pełni zintegrowanym w środowisku TIA Portal, co przekłada się na korzyści zarówno na etapie projektowania jak i eksploatacji. Wyjścia zasilające są konfigurowalne (napięcie i prąd) i chronione za pomocą wbudowanego monitora przeciążeń. Możliwa jest również rozbudowa urządzenia przy wykorzystaniu szerokiej gamy dodatkowych modułów, co pozwala na dopasowanie systemu zasilania do potrzeb konkretnej instalacji. PSU8600 wykorzystuje również profil PROFIenergy, umożliwiający monitorowanie zużycia energii, włączanie i wyłączanie poszczególnych wyjść oraz zaawansowaną diagnostykę. To wszystko sprawia, że SITOP PSU8600 wyznacza nowe standardy pod kątem wydajności i niezawodności.

Read More
| Wysłane przez Paweł Majorowski
3sk1

Przekaźniki bezpieczeństwa SIRIUS 3SK1 spełniają wymogi najnowszych norm bezpieczeństwa oraz są zalegalizowane do użytku międzynarodowego zgodnie z normami IEC 62061 oraz ISO 13849-1. Ułatwia to import i eksport maszyn, aplikacji i urządzeń.

Read More
| Wysłane przez Paweł Majorowski
psu6200

Rodzina produktów SITOP PSU6200 to nowy standardowy zasilacz dla klientów o wysokich wymaganiach technicznych dotyczących niezawodności, wydajności i integracji. Nadaje się do wielu obszarów zastosowań, szczególnie w środowisku przemysłowym.

Read More
| Wysłane przez Paweł Majorowski