Koszyk

0 szt 0,00 zł

My Cart -

0 szt
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BestSellery
STYCZNIK PÓŁPRZEWODNIKOWY 3-FAZ. 3RF2, AC 51 30A ...
609,19 zł 1 116,62 zł
Wyłącznik 4-polowy 80A w obudowie z blachy ...
0,00 zł
LOGO 8! 12/24RCEO + LOGO! TD, ZESTAW STARTOWY ...
1 367,70 zł

Sterowniki

Sterowniki przemysłowe są nieodzownym elementem małych i średnich systemów automatyki przemysłowej. Służą do sterowania, kontrolowania pracy maszyn i urządzeń ułatwiając przez to komunikację między maszyną a operatorem. Prostota użytkowania oraz dopasowanie funkcjonalności do charakteru zadań sprawia, że sterowniki mają zastosowanie w wielu branżach, np. przemysłowej, budowlanej, energetycznej. Sterowniki mogą mieć rozbudowane funkcje - mogą pobierać, analizować i przechowywać dane na zewnętrznych kartach pamięci, stanowić serwer FTP lub posiadać moduły GPRS i Bluetooth. Jeżeli sterownik ma być używany w zakładach produkcyjnych, warto zwrócić uwagę na ilość wyjść i wejść oraz moc obliczeniową, niemniej jednak najważniejszym kryterium przy wyborze sterownika powinna być jego trwałość i niezawodność.

Sterowniki PLC dzielimy na:
  • Moduły logiczne
  • Modułowe sterowniki PLC
  • Zaawansowane sterowniki PLC


Moduły logiczne to urządzenia, które wybierane są do prostych zadań. Cechują się łatwą obsługą i konfiguracją oraz dobrą ceną. Znajdują zastosowanie w przemyśle oraz zadaniach domowych. Zawierają kilkanaście wejść/wyjść.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens


Modułowe sterowniki PLC możemy konfigurować w dowolny sposób w zależności od przeznaczenia. Posiadają możliwość rozbudowy o liczbę wejść/wyjść i kolejne moduły komunikacyjne. Charakteryzują się dużą szybkością przy wykonywaniu złożonych algorytmów. Polecane do małych i średnich aplikacji przemysłowych.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens
zdjecie-siemens
Siemens


Zaawansowane sterowniki PLC stosuje się do skomplikowanych aplikacji przemysłowych. Posiadają zaawansowane funkcje i dużą moc obliczeniową, więc sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest wysoka wydajność. Ponadto cechują się elastycznością pod względem możliwości rozbudowy.

Produkt chwilowo nie dostepny. Zapytania prosimy wysyłać na adres mailowy: sprzedaz@radarautomatyki.pl

Kontakt / zapytania ofertowe:
tel. +48 89 537 66 43
tel. +48 89 537 66 44
e-mail: sprzedaz@radarautomatyki.pl