Koszyk

0 szt 0,00 zł

My Cart -

0 szt
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BestSellery
STYCZNIK PÓŁPRZEWODNIKOWY 3-FAZ. 3RF2, AC 51 30A ...
609,19 zł 1 116,62 zł
Wyłącznik 4-polowy 80A w obudowie z blachy ...
0,00 zł
LOGO 8! 12/24RCEO + LOGO! TD, ZESTAW STARTOWY ...
1 367,70 zł

Sygnalizacja świetlna/dźwiękowa

Sygnalizacja świetlna jest bardzo istotnym elementem pod względem zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Informują o stanie przebiegu procesu produkcyjnego, sytuacjach nietypowych czy awarii dając sygnały wizualne, jak i dźwiękowe. Szerokie zastosowanie sprawia, że możemy je zaobserwować w pojazdach, na zewnątrz budynków, kopalniach.

Sygnalizatory dzielimy na:
  • Lampy sygnalizacyjne
  • Kolumny świetlne
  • Sygnalizację dźwiękową


Lampy sygnalizacyjne cechują się różnorodnością kształtów, rodzajów obudowy, źródła światła. Korpus lapy i klosze zbudowane są z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne a w przypadku stosowania lamp w trudnych warunkach środowiskowych, mogą być dodatkowo wzmocnione, np. drutem. Ze względu na zastosowanie, światło może być emitowane w sposób ciągły, rotacyjny, migający, błyskowy. Na rynku dostępne są również lampy z dodatkową sygnalizacją dźwiękową.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens

Kolumny świetlne posiadają w zestawie kilka modułów świecących o różnych kolorach. Mogą być gotowe do montażu lub składane indywidualnie, w zależności od potrzeb. Odpowiadają za sygnalizację pracy maszyny, w tym informowanie o stanie i sprawności maszyny, awarii. Najpopularniejsze średnice kolumn to 50 i 70mm. Korzystanie z kolumn określają normy.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens

Sygnalizatory dźwiękowe informują o sytuacjach niebezpiecznych, wymagających uwagi działu technicznego. Sygnał może być jedno- lub wielotonowy. Sygnalizatory mogą się różnić wykonaniem ze względu na rodzaj budowy (kompaktowe, tuba).

Produkt chwilowo nie dostepny. Zapytania prosimy wysyłać na adres mailowy: sprzedaz@radarautomatyki.pl


Kontakt:
tel. +48 89 537 66 43
tel. +48 89 537 66 44
e-mail: sprzedaz@radarautomatyki.pl