Koszyk

0 szt 0,00 zł

My Cart -

0 szt
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BestSellery
STYCZNIK PÓŁPRZEWODNIKOWY 3-FAZ. 3RF2, AC 51 30A ...
609,19 zł 1 116,62 zł
Wyłącznik 4-polowy 80A w obudowie z blachy ...
0,00 zł
LOGO 8! 12/24RCEO + LOGO! TD, ZESTAW STARTOWY ...
1 367,70 zł

Wyłączniki

Wyłączniki są podstawowym rozwiązaniem w zakresie automatyki, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo pracy. Odpowiadają za załączanie, przewodzenie i wyłączanie prądów w normalnych warunkach pracy obwodu oraz w warunkach przeciążenia lub zwarcia. Wyłączniki muszą być skuteczne i niezawodne. Coraz bardziej popularne stają się wyłączniki, które posiadają dodatkowe akcesoria co pozwala dostosować je do różnych wymagań.


Wyłączniki nadmiaroprądowe chronią przed przeciążeniem lub zwarciem w instalacji elektrycznej. Mogą być stosowane w instalacjach budynkowych, jak i przemysłowych. Ich zadaniem jest przerwanie ciągłości obwodu w przypadku, gdy w obwodzie płynie prąd powyżej dopuszczalnych, bezpiecznych wartości. Typ wyłączników nadprądowych zależy od przeznaczenia. Najpopularniejsze charakterystyki wyłączników to B, C, D.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens

Wyłączniki silnikowe są urządzeniami elektromechanicznymi zabezpieczającymi obwód główny. Chronią silniki przed zniszczeniem w przypadku przeciążenia, zwarcia i braku jednej fazy w sieciach trójfazowych. Wyłączenie silnika odbywa się ręcznie.

Aktualna oferta sklepu:
zdjecie-siemens
Siemens


Kontakt / zapytania ofertowe:
tel. +48 89 537 66 43
tel. +48 89 537 66 44
e-mail: sprzedaz@radarautomatyki.pl